Roboty - prihlásení
(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)
Index
Stopár
     1. Robot
Katarína <3 (Tomáš Volna) Martin
     2. Robot
Pinky Pie (Katka Šandová, Hanka Šandová) Polička
     3. Robot
motoko ice dragon (Michal Chovanec) Žilina
     4. Robot
RSA (Martin Mišenko, Tadeáš Hudák, Tadeáš Durkáč) Prešov
     5. Robot
Rychlost není cesta (Denis Množil) Křelov
     6. Robot
HASAK (Viktor Sova) Uničov
     7. Robot
Volfgangus (Tomáš Nováčik) Topoľčany
     8. Robot
NPCBOT2 (Jakub Baluch, Tatiana Glončáková) Kvačany
     9. Robot
BaTo (Šimon Baťo, Tomáš Červínka) Nové Zámky
     10. Robot
KoFi (Konrád Račko, Jakub Finda) Nové Zámky
     11. Robot
CIPPY (Matej Vrábel, Alex Mácsadi) Nové Zámky
     12. Robot
Lopata (Andrea Kuňáková) Pezinok
Sklad kečupov
     1. Robot
SUPERMASÍVNA SMOTANA (Tomáš Volna) Martin
Myš v bludisku
     1. Robot
Ratzenhirn (Jonas Wühr) Deggendorf
     2. Robot
Mobot (Jiří Klikar, Jáchym Klikar, Jonáš Klikar) Beroun
     3. Robot
FETME (Maroš Kocúr, Eduard Zelenay, Filip Lobpreis, Timotej Polc, Jakub Močarník, Matúš Machata, Erik Môcik) Bratislava
Lego Sumo
     1. Robot
Bomboclaat (Tomáš Volna, Nicolas Bučko, Matúš Oravkin) Martin
     2. Robot
Kotlár (Martin Mišenko, Martin Krajňák, Henrik Mochňák, Šimon Pavel) Prešov
     3. Robot
SOSP SQUAD (Andrej Mráz, Daniel Mráz) Zlaté Moravce
     4. Robot
Inovec (Andrej Mráz, Martin Švec, Dávid Varga) Zlaté Moravce
     5. Robot
Kapybara (František Večeřa, Adéla Nechvátalová) Brno
     6. Robot
Merlin (Tadeáš Jokl) Brno
     7. Robot
Little Star Autism Services (Michal Babala, Lukáš Štreicher) Topoľčany
     8. Robot
Kody (Martin Hollý, Teodor Vysoký) Banská Bystrica
     9. Robot
Chichuachua (Michal Šimo, Daniel Stupavský) Banská Bystrica
     10. Robot
Sigma (Patrik Paľo, Filip Gounda) Banská Bystrica
     11. Robot
SPSE bot (Alex Mlinkovics, Patrik Rácz) Nové Zámky
Voľná jazda
     1. Robot
123Skladník (Martin Mišenko, Dominik Paločko, Damián Malík, ) Prešov
     2. Robot
1/16 RC tank AbramsX (Daniel Zavarský, Matúš Hodek) Sereď
     3. Robot
Tobby Mierda (Viktoria Gürtlerová ) Bratislava
     4. Robot
RC Formula 1 (Alex Mlinkovics) Nové Zámky
     5. Robot
NPCBOT1 (Jakub Tylka, Mia Mária Juráňová) Kvačany
Štatistiky
Počty prihlásených robotov:
-
33
Spolu
- 12 Stopár
- 1 Sklad kečupov
- 3 Myš v bludisku
- 11 Lego Sumo
- 5 Voľná jazda
Stav ku dňu:
29. 03. 2024, 12:59:37