Roboty - prihlásení

(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)

Index


Stopár

     1. #70 Robot Rigot (Jakub Šiagi) Bratislava lego
     2. #31 Robot BadMobil [FH-Wels] (Julius Salamon, Christoph Paster, Michael Burgstaller) Wels aus
     3. #8 Robot Kevin [FH-Wels] (Thomas Wögenstein, Marlene Planck, Gabriel Himmelbauer) Wels aus
     4. #65 Robot RoMiLi [FH-Wels] (Robert Amerstorfer, Lisa-Maria Möseneder, Michael Anschober) Wels aus
     5. #20 Robot Ahaeathauea (Adam Perinay) Bratislava
     6. #16 Robot Blackcar (Lukáš Žemla) Šulekovo
     7. #24 Robot asdf[FH-Wels] (Rathner Josef, Mayr Daniel) Wels aus lego
     8. #59 Robot R2FU [FH-Wels] (Lukas Hofer, Simon Mittmannsgruber, Daniel Santiago Hornsby) Wels aus lego
     9. #6 Robot Drive! [FH-Wels] (Lukas Harrer, Simon Mircea) Wels aus lego
     10. #80 Robot Fifi (Andrej Klčo) Tvrdošín arduino
     11. #71 Robot Visiduino (Marek Molda) Nové Zámky fei arduino
     12. #53 Robot Flashbot (Patrik Dibuz, Lukáš Gajdošík, Áron Németh, Miroslav Mertel) Ivanka pri Dunaji
     13. #48 Robot Zajo4B (Matej Kollárik, Marek Kollárik) Stupava
     14. #61 Robot Zajo5B (Matej Kollárik, Marek Kollárik) Stupava
     15. #43 Robot Zajo6 (Matej Kollárik, Marek Kollárik) Stupava
     16. #14 Robot Motoko Uprising (Michal Chovanec) Lietavská Lúčka
     17. #26 Robot Kus č.3 (Jakub Pilinský) Malinovo
     18. #34 Robot Dead_space_12 (Samuel Ladislav Šindler) Bratislava arduino
     19. #38 Robot Dead_space_12 (Samuel Šindler) Bratislava arduino
     20. #51 Robot Dragster (Michal Hodoši ) Košice
     21. #39 Robot Pinokio2 (Peter Hvizdoš) Olcnava
     22. #35 Robot Robůtek (Jakub Janoušek) Třešť czech lego
     23. #60 Robot Hello Kitty (Pavla Janoušková) Kuřim czech lego
     24. #75 Robot hitmen (Amavet klub 808, Adrián Kováč, David Červeň) Partizánske lego
     25. #79 Robot RGB (Amavet klub 808, Michal Kováč, Tomáš Hanzen) Partizánske lego
     26. #10 Robot Sergej (Peter Čík, Adam Antalík, Martin Leško, Michal Ščasný) Bratislava, Rača arduino
     27. #3 Robot LNX HikerBot (Tomáš Klima) Bratislava lego
     28. #33 Robot ZOCHAČ (Radoslav Csenkey, Tomaš Hrubý) Bratislava, lamač
     29. #1 Robot LUMA [FH-Wels] (Stefan Hattinger, Lukas Buchner, Madeleine Walderdorff) Wels 4600 aus
     30. #32 Robot PiBoT (Ing. Peter Borták, Peter Borták) Košice arduino
     31. #11 Robot motoko uprising 2.0 (Michal Chovanec) Lietavská Lúčka
     32. #30 Robot Speedy (Martin Morháč, Juraj Fašang) Žilina arduino
     33. Robot Žehlička (Matúš Melicherík, Martin Ďuratný, Ján Ďuraňa) Žilina arduino
     34. #57 Robot 100 (1+1) (Martin Sojka, Oliver Kurňava, Pavel Petrovič) Bratislava
     35. #54 Robot Beltane (Zuzana Kittnerová) Bratislava
     36. #66 Robot Morqa (Andrej Lenčucha) Trstená
     37. #2 Robot Pink (Eva Štalmachová) Žilina fei arduino
     38. #69 Robot 2WD Turtle bot (Diego Ceja, Daniel Ceja) Bratislava Ružinov
     39. #12 Robot Grasshopper (StanislavJochman) Košice
     40. Robot Mekgajver (Matúš Melicherík, Ján Ďuraňa, Martin Ďuratný) Žilina arduino

Myš v bludisku

     1. #36 Robot Evi (Jonas Wühr) Deggendorf ger
     2. #27 Robot Lotti (Steven Kienast) Munich ger
     3. #40 Robot Duplex001 (Samuel Ladislav Šindler) Bratislava
     4. #42 Robot Myška (Jakub Holčík) Pezinok lego
     5. #81 Robot Lajka (Ján Skovajsa) Trstená arduino
     6. #47 Robot Bug III (Tomáš Gaňa) Žilina arduino
     7. #19 Robot Blúdna myš (Max Maliar) Žilina arduino
     8. #9 Robot Peťo 1.1 (Samuel Kacej) Trencin
     9. #49 Robot Duplex_12 (Samuel Šindler) Bratislava arduino
     10. Robot Bludička (Matúš Melicherík, Ján Ďuraňa, Martin Ďuratný) Žilina arduino

Sklad kečupov

     1. #23 Robot TripleBot (Daniel Držík, Filip Antala, Matúš Halák) Bratislava lego
     2. #4 Robot Bulbot Vol.2 (Roman Bujna) Topoľčany fei arduino
     3. #13 Robot Bimbo (Peter Straka, Peter Straka ml, Martin Straka) Bratislava lego
     4. #21 Robot LNX Bojová Sova II (Jakub Polák) Bratislava lego
     5. #37 Robot Gamča KečuBot (Samuel Lajčiak) Bratislava lego
     6. #72 Robot 7E3 (Amavet klub 808, Martin Hošek, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     7. #77 Robot XL201 (Amavet klub 808, Martin Hošek, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     8. #55 Robot K2 (Tomáš Vavrinec, Mirek Burda) Brno czech

Voľná jazda

     1. #50 Robot Autonomous Smart Security Triangle (Ing. Martin Šiška, Kristián Šiška) Hruby Šúr
     2. #73 Robot Robotis MINI (Marián Hlavačka) Horná Ves
     3. #5 Robot Boat (Adrián Frišlovič) Jakubov lego
     4. #58 Robot Gamča WALL-G (Matúš Mišiak, Jakub Hybal, Alexandra Klčová, Filip Dubina, Filip Žitňan, Tomáš Strýček, Matej Fekete) Bratislava lego
     5. #15 Robot AIDA (Michal Gally, Šimon Gavula, Róbert Pompa) Levoča arduino
     6. #46 Robot NUT 2019 (Amavet klub 808, Martin Hošek, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     7. #63 Robot Scorpio X (Natalia Ćwilichowska, Anna Wójcik, Adrian Krzemiński) Wroclaw polska
     8. #7 Robot SBB (Smart Black Box) (Rastislav Mozola, Peter Borták) Partizánske arduino
     9. #56 Robot FEI-man (Martin Dodek) Nové Mesto nad Váhom fei
     10. #41 Robot Cing (StanislavJochman) Košice
     11. #76 Robot sPrinter (sPrinter tím, Oliver Hollý, Matej Pavelka, Lubomír Maťuga, Ladislav Kašša, Milan Gallo, Bence Nagy, Andrej Šuty) Závod
     12. Robot Robotická triediaca linka (Matúš Melicherík, Zuzana Kružliaková) Žilina arduino
     13. Robot ROBOTARM (Patrícia Pálková) Piešťany

Robotí šprint

     1. #78 Robot Robluda 1 (Jiří Klikar) Chýně czech arduino
     2. #44 Robot Robosaurus 1 (Jiří Klikar) Chýně czech arduino
     3. #22 Robot thraX - Vorpal Hexapod (Miro Pienčak, Peťo Pienčak) Žilina arduino
     4. #25 Robot Slimák (Ján Gaňa) Žilina arduino
     5. #74 Robot Walkman (Peter Czimmermann, Dominik Dlugoš) Žilina arduino
     6. #52 Robot Otto DTDT (Pavel Petrovič, Jozef Vaško, Pavol Krajčík) Bratislava arduino
     7. #18 Robot Ignác (Martin Psotka, Vladimír Beňák) Brehy
     8. Robot Tiger (Holčíková Adela, Holčík Jakub, Goliášová Dominika) Pezinok

Tam a späť

     1. #68 Robot Hektor (Marek Vrábel, Pavol Pazdúr) Kysucké Nové Mesto arduino
     2. #28 Robot MRVK (Matej Bartošovič, František Duchoň, Michal Hubík, Jakub Hažík, Richard Cánik, Michal Dobiš, Adam Sojka) Bratislava fei
     3. #17 Robot Istbot (Pavol Boško, Radoslav Kováč, Tomáš Kováč, Peter Boško) Nitra
     4. #29 Robot LNX Fearo (Kováč Tomáš) Bratislava arduino
     5. #45 Robot Touareg cuDNN (Adrián Dylik) Láb
     6. #64 Robot Androver 2.2 (RoboTech Vision, Martin Smoľák, Peter Pásztó, Patrik Štefka, Jakub Lenner, Matej Poliaček) Častá
     7. #62 Robot Smelý Zajko (Pavel Petrovič, Michal Fikar, Adrián Matejov) Bratislava
     8. Robot Fesl MK II (Udo Schmelmer, Daniel Reiter) 94557 Niederalteich ger

Štatistiky

Počty prihlásených robotov:
  • 87 Spolu

  • 40 Stopár
  • 10 Myš v bludisku
  • 8 Sklad kečupov
  • 13 Voľná jazda
  • 8 Robotí šprint
  • 8 Tam a späť
Stav ku dňu: 23. 07. 2019, 13:31:02