Roboty - prihlásení

(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)

Index


Stopár

     1. #6 Robot s064 (Jakub Mimlich, Michal Gahér) Nové Mesto nad Váhom
     2. #21 Robot Dead_space_07 (Samuel Šindler) Bratislava
     3. #30 Robot 3D Projekt (Adam Karabín) Liptovský Hrádok
     4. #37 Robot Zajo 4B (Matej Kollárik, Marek Kollárik) Stupava
     5. #15 Robot EmIl (Daniel Prusak, Tomaš Sikora) Prešov
     6. #26 Robot FelBot (Filip Antala, Matúš Halák, Daniel Držík) Bratislava
     7. #34 Robot RubikBot (Šimon Borovský, Martin Krchnavý, Matej Hrica) Bratislava
     8. #18 Robot Čárobot 3.1 (Jiří Klikar) Chýně czech
     9. #20 Robot s066 (Jakub Mimlich, Michal Gahér, Lukáš Okienka) Nové Mesto nad Váhom
     10. #9 Robot s065 (Jakub Mimlich, Michal Gahér) Nové Mesto nad Váhom
     11. #38 Robot Kubkacik (Adela Hočíkova, Jakub Holčík, Semešová Samanta,) Pezinok
     12. #2 Robot Columbus1 (Matúš Magyar) Bratislava
     13. #59 Robot Arduino robot (Andrej Bielik) Turčianske Teplice
     14. #19 Robot THUNDER (Jakub Holčík, David Štora) Pezinok
     15. #54 Robot AVOKADO (Jakub Holčík, Adela Holčíková, Karolína Jakubcová, Dominika Goliášová) Pezinok
     16. Robot Wall.e (Jakub Pilinský, Kristína Dinušová, Simona Škodová) Malinovo
     17. #25 Robot Wall.e (Jakub Pilinský, Kristína Dinušová, Simona Škodová) Bratislava
     18. #16 Robot Visiduino (Marek Molda, Lukáš Medveď, Adam Husár) Nové Zámky
     19. #24 Robot Rocket (Peter Ďuroň) Chlebnice
     20. #43 Robot StormRider (Martin Šimko) Chlebnice
     21. #33 Robot Olympionik 2018 (Samuel Waterloos , Peter Rajský, Matej Mocný) Bratislava
     22. #11 Robot LNX mBot (Ivana Kováčova, Radoslav Kováč) Bratislava
     23. #55 Robot Smurf (Tomáš Buday, Natália Brndiarová, Radovan Beniatka) Považská Bystrica
     24. #57 Robot Pinokio (Peter Hvizdoš, Peter Hvizdoš) Olcnava
     25. #14 Robot Ribit V2 (Zvonimir Bednarcik) Bratislava
     26. #45 Robot RDS robot (RDS Team, Daniel Viskup, René Roger, Richard Viskup) Bratislava
     27. #39 Robot Fluffy (Michal Hubík, Martin Hubík) Bratislava
     28. #60 Robot Project L (Michal Hubík) Bratislava
     29. #1 Robot LF (Dominik Dano) Trnava
     30. #3 Robot PiBoT (Peter Borták, Ing. Peter Borták) Košice
     31. #12 Robot Rigot (Jakub Šiagi) Bratislava
     32. #7 Robot Zaba (Jozef Ondrejovic) Sklené
     33. #52 Robot Hugo, Monty (Martin Gymersky, Boris Gymersky, Hugo Mendel, Jergus Schille) Bratislava
     34. Robot Sabik (Samuel Guláš, Filip Ondrej, Matej Kandráč) Sabinov
     35. Robot Borec (Martin Hošek, David Červeň) Partizánske
     36. Robot Cvrček2 (Jozef Ondrejovic) Sklené
     37. Robot Wall-E (Zuzana Kittnerová, Inventum team) Bratislava
     38. Robot Bludička (Vladimír Sako, Sebastián Hložný) Bytča

Myš v bludisku

     1. #20 Robot s066 (Jakub Mimlich, Michal Gahér, Lukáš Okienka) Nové Mesto nad Váhom
     2. #9 Robot s065 (Jakub Mimlich, Michal Gahér) Nové Mesto nad Váhom
     3. #23 Robot LNX Tripijo (Kováč Tomáš, Kováč Radoslav) Bratislava arduino
     4. #35 Robot Bug II (Tomáš Gaňa) Žilina
     5. #8 Robot Pablo III (Pavol Boško) Nitra arduino
     6. #27 Robot Divá Myš (Martin Mičuch mladší, Martin Mičuch starší) Košice
     7. Robot Visduino (Samuel Kacej) Trencin

Sklad kečupov

     1. #17 Robot Ketchup-bot (Pavol Pivko) Bratislava
     2. #42 Robot Columbus2 (Matúš Magyar) Bratislava
     3. #51 Robot MART Friday Bot (David Obdržálek) Praha czech
     4. #53 Robot 7E2 (Martin Hošek, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske
     5. #10 Robot LNX Bojová Sova (Jakub Polák) Bratislava
     6. #46 Robot LNX KetchupMaster (Mathias Suroviak) Bratislava
     7. #52 Robot Hugo, Monty (Martin Gymersky, Boris Gymersky, Hugo Mendel, Jergus Schille) Bratislava
     8. Robot Posunovač (Ján Gaňa) Žilina
     9. Robot Zberatel (Martin Hošek, Roland Krošlák, Tomáš Hanzen) Partizánske
     10. Robot MART Two Fridays Bot (Hanka Šandová, Pavel Obdržálek) Praha czech
     11. Robot Bulbot (Roman Bujna, Peter Benko) Topoľčany

Voľná jazda

     1. #13 Robot RAMI (Tomáš Merva) Košice
     2. #50 Robot William (William Carbone) Bratislava
     3. #44 Robot Koncept 360 (Michal Lúčny) Banka
     4. #28 Robot Akio (Tomáš Vybíhal, Jan Kratochvíl, Jiří Kalvoda, Alena Kalvodová) Jedovnice czech
     5. #36 Robot DRAGON riders (Štefan Čomor, Norbi Széll, Michal Tuchyňa,Roman Višňovský, Barbora Bardoňová) Nové Zámky
     6. #22 Robot Trezor NUT 2018 (Martin Hošek, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske
     7. #41 Robot Arduino CD ploter (Marek Pohančeník) Čadca
     8. #31 Robot SNP (Peter Gríger, Sýkorka Samuel, Tomek Rudolf, Gariel Stach) Banská Bystrica
     9. Robot RoboAutomat (Martin Hošek, Michal Kováč, Adrián Kováč) Partizánske
     10. Robot ARC (Tomáš Nagy, Peter Remiš) Kysucké Nové Mesto
     11. Robot NeXT Multimatum (Maris Račić) Bratislava
     12. Robot Loptoš (Oliver Kurňava, Matej Paľo, Samuel Zuzák, Pavel Petrovič) Bratislava

Lietajúca výzva

     1. #56 Robot Homunculus (Tomáš Nagy, Peter Remiš) Kysucké Nové Mesto
     2. #4 Robot ALPHA250 (Pavol Boško) Nitra
     3. Robot LS210 (Richard Bartelt) Bratislava
     4. Robot QAV-XS (Karol Hudák) Bratislava
     5. Robot Custom needle (Marek Žilinčík) Považská Bystrica
     6. Robot kacycaXXXL (Peter Ťapák) Bratislava
     7. Robot RFX160 (Karol Hudák) Bratislava

Robotí šprint

     1. #49 Robot NAO (Anton Cvik) Piešťany
     2. #40 Robot Sammy (Lucia Makaiová, Johanna Vrzáková) Nové Zámky
     3. #29 Robot Robosaurus 1 (Jiří Klikar) Chýně czech
     4. #32 Robot Cucaracha (Marek Trebuľa) Veľký Krtíš
     5. #47 Robot Ignác (Vladimír Beňák, Martin Psotka) Visolaje
     6. #58 Robot SpiderBoii (Patrik Štefka, Dominika Vančíková) Krejné
     7. #31 Robot SNP (Peter Gríger, Sýkorka Samuel, Tomek Rudolf, Gariel Stach) Banská Bystrica
     8. #5 Robot Thor (Katarína Ďurčová) Sklené
     9. #48 Robot Owl (Samuel Šindler) Bratislava
     10. Robot thraX - Vorpal Hexapod (Miro Pienčak, Peťo Pienčak) Žilina
     11. Robot Ivonka 13 (Roman Holičár, Šimon Iwaniec) Veľké Rovné

Štatistiky

Počty prihlásených robotov:
  • 82 Spolu

  • 38 Stopár
  • 7 Myš v bludisku
  • 11 Sklad kečupov
  • 12 Voľná jazda
  • 7 Lietajúca výzva
  • 11 Robotí šprint
Stav ku dňu: 14. 08. 2018, 18:21:45